• Piły taśmowe bimetalowe

    Dobór odpowiedniej piły jest bardzo ważny pod względem jej zastosowania, a także powiązanych z nim parametrów technicznych. Dotyczy to również pił taśmowych, które stosowane są w przecinarkach taśmowych jako taśmy zębate o zamkniętym obwodzie napinanym pomiędzy dwoma lub trzema kołami. Piły taśmowe są powszechnie stosowane w obróbce drewna, metali, a także innych elementów i stosowane są w wielu branżach.

  • Jak dobrać odpowiednie piły taśmowe do metalu?

    Piły taśmowe mają obecnie szerokie zastosowanie w obróbce metali. Dopasowanie odpowiedniej piły jest podstawą. Pod uwagę należy wziąć kilka kluczowych parametrów, aby praca przecinarki taśmowej była wydajna i nie wiązała się z ryzykiem zniszczenia piły taśmowej, a tym samym nie generowała wysokich kosztów.

  • Kształty i podziałka zęba w taśmach tnących

    Piły taśmowe oferowane są w pełnej gamie wersji w zależności od kształtów i podziałki zębów. Gdy dobiera się taśmy tnące, należy również wziąć pod uwagę, aby działały one niezawodnie. Warto pamiętać, że jedynie piła z odpowiednio dobranymi kształtami i podziałką może zapewniać efektywną pracę przy zachowaniu niskich wibracji.

Dobór podziałki

Tabela doboru podziałki

więcej

100% Oryginal

Oferowane bimetaliczne piły taśmowe ARTSAW produkowane są w Niemczech w oparciu o doświadczenie zdobyte w trakcie kilkudziesięcioletniej produkcji

Formy płatności

Płatność za pobraniem, przelewem lub karta płatniczą.

więcej

Dostawa

Każdy zakupiony produkt dostarczamy kurierem FedEx

więcej